INVESTUJEME S VÁMI I VLASTNÍ PENÍZE

Důvěryhodné a stabilní řešení

Ochrana svěřeného kapitálu je na prvním místě. Proto spolupracujeme výhradně s předními společnostmi ve svém oboru, které jsou stabilní, důvěryhodné a mají mnohaletou historii.

Úvodní fotografie

Banka a depozitář

ČSOB je hlavní bankou fondu. Jsou zde uloženy finanční prostředky a v její úschově jsou investiční nástroje jako akcie, dluhopisy nebo fondy. Banka plní i roli tzv. depozitáře, tedy kontroluje prováděné transakce fondu.

Logo ČSOB

Administrátor

Skupina Conseq je největší nebankovní investiční společnost v Česku s majetkem pod správou přes 80 miliard Kč. Jako administrátor fondu stanovuje jeho aktuální hodnotu, vede evidenci akcií, zajišťuje nákup a prodej akcií.

Logo Conseq

Auditor

EY je přední světová poradenská firma. Provádí nezávislý audit jak společnosti Bohemian Empire, tak i fondu Champions Fund. Do roku 2021 byla auditorem společnost KPMG.

Logo EY

Banka a depozitář

Bohemian Empire je společnost s licencí samosprávného fondu České národní banky. ČNB dohlíží na plnění všech regulatorních povinností fondu při jeho činnosti.

Logo ČNB

Portfolio manažer

Štěpán Pírko je zakladatelem a majoritním akcionářem fondu. Ve fondu investuje spolu s klienty podstatnou část rodinného majetku. Působí na kapitálovém trhu již 25 let.

V roce 1997 založil obchodníka s cennými papíry společnost Colosseum, a.s., která se na tuzemském trhu stala průkopníkem obchodování s finančními a komoditními deriváty. Od roku 2004 se ve společnosti věnoval portfolio managementu v majetkem ve správě až 1,5 mld. Kč. Ve společnosti Colosseum působil na mnoha odborných i manažerských pozicích kapitálového trhu. V roce 2019 prodal svůj podíl ve společnosti a ukončil svoji funkci předsedy představenstva.

Od roku 2020 se věnuje výhradně řízení společnosti Bohemian Empire a správě fondu Champions Fund. Je ženatý, má 2 děti a ve svém volném čase se věnuje rodině a sportu.

Fotografie Štěpána Pírka

Jak do fondu zainvestovat

Pokud máte zájem investovat do fondu, kontaktujte nás a o vše se postaráme.

Fond lze také pořídit přes některého z našich distribučních partnerů CYRRUS nebo CONSEQ. Zeptejte se svého investičního poradce, zda s těmito společnostmi již spolupracuje a ten Vám následně investici zajistí.

Loga společností

Další informace a dokumenty

Statut fondu, výroční zprávy, informace o zpracování osobních údajů a další informace a dokumenty.
Zobrazit další informace

Domluvte si setkání

Zkontaktujte nás a nezávazně Vám na osobní schůzce nebo přes video konferenci zodpovíme Vaše dotazy a sdělíme další podrobnosti o fondu, jeho investiční strategii a způsobu investování.
Konzultace zdarma
© Copyright Bohemian Empire, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s. Všechna práva vyhrazena.